פונצ'ו מבד רשת חוסם קרינת רדיו (ארוך)

רכישת גופיה מבד חוסם קרינה

 תמונה חסרה למוצר

שם המוצר
 פונצ'ו מבד רשת חוסם קרינת רדיו - דגם ארוך
קוד מוצר:  RC040
בד חוסםSHIELDON 040 
צבע: לבן
יחוד: דק, אורירי, עדין,נועד ללבישה מעל לבגדים, מיגון קרינה חלק גוף עליון
כביסה מומלצת: כביסה עדינה בלבד, 30 מעלות  
מידה: ONE SIZE
רוחב כתפיים 102 ס"מ, אורך 120 ס"מ
מלאי: זמין בהזמנה מיוחדת בלבד
מחיר1900 ש"ח כולל מע"מ 
משלוח50 ש"ח לדואר שליחים 

פונצ'ו מבד רשת חוסם קרינת רדיו - דגם ארוך

המוצר זמין בהזמנה מיוחדת בלבד!
החל מ 1900 ש"ח כולל מע"מ ולא כולל משלוח

המוצר מיוצר בישראל מבד חוסם קרינה רדיו SHIELDON 040פונצ'ו (כיסוי גוף עליון, כולל כובע ושרוולים ארוכים) הינו קל מאוד, דק, אורירי ועדין מאוד. לפונצ'ו שרוולים ארוכים, הוא מגיע עד מתחת לברכיים והוא מיועד ללבישה מעל לבגדים אחרים. הפונצו נמכר בגודל יחיד ואחיד ( one size), רוחב הכתפיים הוא 102 ס"מ ואורך הפונצו הוא 120 ס"מ. הפונצ'ו נועד לאפשר לרגישים לקרינה ולמי שסובל מהקרינה לצמצם חשיפה אליה כאשר נמצאים במקומות ציבוריים, כאשר קיימת חשיפה סביבתית לקרינה. היצור של הפונצ'ו מבוצע רק לאחר ההזמנה.  

בגדים וכיסויי גוף מבדים חוסמי קרינה, מיועדים לרגישים לקרינה, ולמי שחש את הקרינה והיא מכאיבה לו ומפריעה לו. אין לעשות שימוש בלבוש כאשר עושים שימוש בציוד אלחוטי או סלולרי. אין לשים בתוך הלבוש ציוד אלחוטי או סלולרי. השינוי בתחושות ובהרגשה שיעניק הלבוש הוא סובייקטיבי ומשתנה מאדם לאדם ותלוי במשתנים רבים. רוב הרגישים לקרינה ירגישו שיפור ברוב הזמן בעת השימוש בביגוד המיגון האישי, אבל לא כולם ולא בכל מצב. אם וכאשר הלבוש גורם לתחושות שליליות יש להסירו ולנסות שוב לאחר שינוי תנאי הסביבה (מיקום וזמן). 

מיגון לבוש הוא הצעד האחרון בהגנה מקרינה. מומלץ לרכוש מד קרינה ולבצע בדיקות קרינה, לפני רכישת ביגוד ומיגון קרינה. מד קרינה יעזור לכם ללמוד איך הקרינה מתנהגת במרחב, יעזור לכם למצוא את מקורות הקרינה, ואז לצמצם את החשיפה בכל דרך אחרת וכן יאפשר לכם לוודא כי המיגון עובד כמו שצפוי.

לקריאה על מגבלות השימוש במוצרי המיגון האישי לחץ כאן...

לתאום פגישת התרשמות לחץ כאן ...