פונצו מבד חוסם קרינת רדיו


פונצו מבד חוסם קרינת רדיו

שם המוצר
ג'אקט לנשים מבד חוסם קרינת רדיו 
קוד מוצר:  RFPP240
בד חוסםSHIELDON 240 
צבע: כחול-ג'ינס
יחוד: בד חזק, מיגון קרינה 
לחלק גוף עליון
כביסה מומלצת: כביסה במכונה, 40 מעלות  
מידהS-L 
מלאי: אזל המלאי
משלוח20 ש"ח לדואר רשום או 


פונצו מבד חוסם קרינת רדיו

אזל המלאי!
החל מ 750 ש"ח כולל מע"מ ולא כולל משלוח

פונצו מבד חוסם קרינת רידו מיוצר בישראל מבד חוסם קרינה רדיו SHIELDON 240. הפונצו קל יחסית, חזק ועמיד. העיצוב של הג'אקט בסיסי מאוד, וצבעו כחול-גינס. ניתן ללבוש את הפונצו מעל בגדים אחרים ואפילו מעל תיק או לקפלו לתוך תיק בקלות.  הפונצו נועד לאפשר לרגישים לקרינה ולמי שסובל מהקרינה לצמצם חשיפה אליה כאשר הוא נמצא במקומות ציבוריים או במהלך נהיגה, כאשר קיימת חשיפה סביבתית לקרינה. 

מידות במלאי (רוחב בית החזה, בין בית שחי לבית שחי): מידה שמתאימה בין S-L. המידות יכולות לנוע ב2 ס"מ לכל כיוון. מידות שלא במלאי ניתן להזמין בהזמנה מיוחדת בתוספת תשלום. כאשר יש ספק בגודל תמיד כדאי לבוא להתרשם או להזמין מידה גדולה יותר. 

בגדים וכיסויי גוף מבדים חוסמי קרינה, מיועדים לרגישים לקרינה, ולמי שחש את הקרינה והיא מכאיבה לו ומפריעה לו. אין לעשות שימוש בלבוש כאשר עושים שימוש בציוד אלחוטי או סלולרי. אין לשים בתוך הלבוש ציוד אלחוטי או סלולרי. השינוי בתחושות ובהרגשה שיעניק הלבוש הוא סובייקטיבי ומשתנה מאדם לאדם ותלוי במשתנים רבים. רוב הרגישים לקרינה ירגישו שיפור ברוב הזמן בעת השימוש בביגוד המיגון האישי, אבל לא כולם ולא בכל מצב. אם וכאשר הלבוש גורם לתחושות שליליות יש להסירו ולנסות שוב לאחר שינוי תנאי הסביבה (מיקום וזמן). 

מיגון לבוש הוא הצעד האחרון בהגנה מקרינה. מומלץ לרכוש מד קרינה ולבצע בדיקות קרינה, לפני רכישת ביגוד ומיגון קרינה. מד קרינה יעזור לכם ללמוד איך הקרינה מתנהגת במרחב, יעזור לכם למצוא את מקורות הקרינה, ואז לצמצם את החשיפה בכל דרך אחרת וכן יאפשר לכם לוודא כי המיגון עובד כמו שצפוי.

לקריאה על מגבלות השימוש במוצרי המיגון האישי לחץ כאן...

לתאום פגישת התרשמות לחץ כאן ...