כובעים‏ > ‏

כובע בסיסי מבד חוסם קרינת רדיוכובע בסיסי חוסם קרינת רדיו
בתמונה כובע בסיסי לבן-אפור
קוד מוצרVBH190, מחיר 100 ש"ח
רכישת כובע חוסם קרינת רדיו

כובע בסיסי מבד חוסם קרינת רדיו
בתמונה כובע בסיסי כחול,
 קוד מוצר VBH240, מחיר 100 ש"ח
רכישת כובע חוסם קרינת רדיו

שם המוצר כובע בסיסי מבד חוסם קרינת רדיו
קוד מוצר:  VBH240 (כחול)
VBH190(לבן-אפור)
בד חוסםSHIELDON 240 
או S190
צבעכחול או לבן-אפור 
יחודכובע בסיסי ומוכן ללבישה
כביסה מומלצת40 מעלות  
מידה60-62 ס"מ
מלאי: קיים במלאי
מחיר100 ש"ח כולל מע"מ 
משלוח20 ש"ח בדואר רשום או 
הוסף 30 ש"ח למשלוח בדואר שליחים 

תיאור המוצר

יחוד הכובע הזה הוא בהיותו כובע מבד חוסם קרינת רדיו הבסיסי, הפשוט והזול ביותר ואם זאת מוכן ללבישה ללא תפירה או הכנה נוספת. הכובע מצויד במצחיה קצרה מבד חוסם קרינה, פס לספיגת זעה במסגרת הפנימית של הכובע (הבאה במגע עם  העור) וגומי בצד האחורי של הכובע שמאשר התאמה לראשים בהיקף שבין 60 ל 62 ס"מ. למעשה הכובע הבסיסי הזה מבוסס על הבטנה שלנו בתוספת מצחיה, פס הזעה וגומי, כך שניתן יהיה לקבל כובע זול מאוד ומוכן ללבישה בלי תפירה נוספת. כך אנחנו מסוגלים להציע אותו במחיר נמוך מאוד, יותר נמוך מהכובעים האחרים שלנו וגבוה רק בקצת ממחיר הבטנה. 

קיימות שתי גרסאות לכובע זה. בראשונה הבד בו נעשה שימוש הוא SHIELDON 240 והוא חזק מאוד ועמיד לאורך זמן. גרסה זו נקראת VBH240. בגרסה השנייה הבד הוא מסוג S190, בד לבן-אפור שבצד הלבן שלו אין מתכת כך שיכול להתאים יותר לאנשים הרגישים למתכת. גרסה זו נקראת VBH190. 

אנו ממליצים לרגישים לקרינה על רכישת הכובע, בין השאר כדרך להתנסות במיגון אישי לפני רכישה של כל ביגוד מיגון קרינה אישי אחר ויקר יותר. 

הכובעים מבדים חוסמי קרינה, מיועדים לרגישים לקרינה, או מי שחש את הקרינה והיא מפריעה לו. הכובעים יהיו יעילים במיוחד בסביבת אנטנות סלולריות, כאשר ציוד שידור אלחוטי מותקן על התקרה או בחלק העליון של הקירותכמו בכל הכובעים מבדים חוסמי קרינת הרדיו, אפקט החסימה יתקבל כאשר הקרינה באה מלמעלה ומהצדדים. לכן אין לעשות שימוש בכובע כאשר עושים שימוש בציוד אלחוטי או סלולרי או כאשר הקרינה באה מלמטה. השינוי בתחושות ובהרגשה שיעניק הלבוש הוא סובייקטיבי ומשתנה מאדם לאדם ותלוי במשתנים רבים. רוב הרגישים לקרינה ירגישו שיפור ברוב הזמן בעת השימוש בביגוד המיגון האישי, אבל לא כולם ולא בכל מצב. אם וכאשר הכובע  גורם לתחושות שליליות יש להסירו ולנסות שוב לאחר שינוי תנאי הסביבה (מיקום וזמן). 

מיגון לבוש הוא הצעד האחרון בהגנה מקרינה. מומלץ לרכוש מד קרינה ולבצע בדיקות קרינה, לפני רכישת ביגוד ומיגון קרינה. מד קרינה יעזור לכם ללמוד איך הקרינה מתנהגת במרחב, יעזור לכם למצוא את מקורות הקרינה, ואז לצמצם את החשיפה בכל דרך אחרת וכן יאפשר לכם לוודא כי המיגון עובד כמו שצפוי. 

לקריאה על מגבלות השימוש במוצרי המיגון האישי לחץ כאן...

לתאום פגישת התרשמות לחץ כאן ...