כובעים‏ > ‏

בטנה לכובע מבד חוסם קרינה BC190בטנה מבד חוסם קרינה BC190

שם המוצר בטנה לכובע ביסבול מבד חוסם קרינה
קוד מוצר:  BC190
בד חוסם: סיני, נבדק על ידינו 
צבעלבן-עופר
יחודבטנה בלבד לתפירה לכובע שלכם. הצד הלבן אינו מכיל סיבי מתכת ונועד למגע על העור.
כביסה מומלצת: מכונה, 40 מעלות  
מידהזמין בהיקפי ראש של:
 62ס"מ

מלאי: קיים במלאי
מחיר
גודל 62 ס"מ - 55 ש"ח כולל מע"מ רכישת כובע חוסם קרינת רדיו
 גודל 54 ס"מ - 55 ש"ח כולל מע"מ
גודל זה מתאים בעיקר לילדים עד גיל 10!
רכישת כובע חוסם קרינת רדיו

משלוח20 ש"ח בדואר רשום או 
הוסף 30 ש"ח למשלוח בדואר שליחים 
תיאור המוצר

יחוד הבטנה לכובע הוא בהיותה לתפירה עצמית (ניתן לתפור לרוב הכובעים). כך אנחנו מסוגלים להציע אותה במחיר נמוך מאוד ולאפשר גמישות גדולה למשתמש. הבד בו נעשה שימוש הוא בד סיני שנבדק על ידינו כעמיד בכביסות (נבדקו 15 כביסות) וחוסם קרינה בצורה מהימנה ולעורך זמ, גם לאחר הכביסות המרובות. הבד חזק מאוד ועמיד לאורך זמן. ניתן לתפור את הכיפה לכבוע האהוב עליכם או להכניס אותה באופן זמני לכובע כזה או אחר. אנו ממליצים על רכישית הבטנה, בין השאר כדרך להתנסות במיגון אישי לפני רכישה של כל ביגוד מיגון קרינה אישי אחר ויקר יותר. 

הכובעים מבדים חוסמי קרינה, מיועדים לרגישים לקרינה, או מי שחש את הקרינה והיא מפריעה לו. הכובעים יהיו יעילים במיוחד בסביבת אנטנות סלולריות, כאשר ציוד שידור אלחוטי מותקן על התקרה או בחלק העליון של הקירותכמו בכל הכובעים מבדים חוסמי קרינת הרדיו, אפקט החסימה יתקבל כאשר הקרינה באה מלמעלה ומהצדדים. לכן אין לעשות שימוש בכובע כאשר עושים שימוש בציוד אלחוטי או סלולרי או כאשר הקרינה באה מלמטה. אם וכאשר הכובע  גורם לתחושות שליליות יש להסירו ולנסות שוב לאחר שינוי תנאי הסביבה (מיקום וזמן). 

מיגון לבוש הוא הצעד האחרון בהגנה מקרינה. מומלץ לרכוש מד קרינה ולבצע בדיקות קרינה, לפני רכישת ביגוד ומיגון קרינה. מד קרינה יעזור לכם ללמוד איך הקרינה מתנהגת במרחב, יעזור לכם למצוא את מקורות הקרינה, ואז לצמצם את החשיפה בכל דרך אחרת וכן יאפשר לכם לוודא כי המיגון עובד כמו שצפוי. 

לקריאה על מגבלות השימוש במוצרי המיגון האישי לחץ כאן...

לתאום פגישת התרשמות לחץ כאן ...

בטנה מבד חוסם קרינה BC190
בטנה מבד חוסם קרינה BC190
בטנה מבד חוסם קרינה BC190
   לחצו על התמונות להגדלתן