כובעים‏ > ‏

כובע ביסבול צבעוני עם בטנת ליגיונר מבד חוסם קרינת רדיו


בוכע ביסבול צבעוני עם בטנת ליגיונר מבד חוסם קרינת רדיו

שם המוצר

בוכע ביסבול צבעוני עם בטנת
 ליגיונר מבד חוסם קרינת רדיו.

קוד מוצר:  CLH240
בד חוסםSHIELDON 240 
צבע אדום 
לא במלאיכחול, שחור, קרם, ירוק בקבוק,
יחודבד חזק ועמיד
כביסה מומלצת40 מעלות  
מידהone size 
עד להיקף ראש של כ 62 ס"מ
מלאי: אפור, כרם
מחיר150 90ש"ח כולל מע"מ 
משלוח20 ש"ח לדואר רשום או 
הוסף 30 ש"ח לדואר שליחים 

אזל מהמלאי!

תיאור המוצר

מוצר יוצא מהמגוון, בהנחה גדולה, ללא החזרות וללא ביטולים

כובע זה הינו כובע ביסבול פשוט בצבעים שונים (מבד כותנה) אשר אליו תפורה בטנת ליגיונר מבד חוסם קרינה. הבד בו נעשה שימוש בבטנה הוא SHIELDON 240 והוא חזק מאוד ועמיד לאורך זמן. הכובע והבטנה יחסמו את רוב קרינת הרדיו המגיעה אל הכובע מלמעלה ומהצדדים, בעיקר מאנטנות סלולריות וציוד אלחוטי המותקן על תקרות ובגובה הקירות. בטנת הליגיונר מכסה גם את העורף. מומלץ במיוחד לנהיגה ולנסיעה ברכב.

הכובעים מבדים חוסמי קרינה, מיועדים לרגישים לקרינה, או מי שחש את הקרינה והיא מפריעה לו. הכובעים יהיו יעילים במיוחד בסביבת אנטנות סלולריות, כאשר ציוד שידור אלחוטי מותקן על התקרה או בחלק העליון של הקירותכמו בכל הכובעים מבדים חוסמי קרינת הרדיו, אפקט החסימה יתקבל כאשר הקרינה באה מלמעלה ומהצדדים. לכן אין לעשות שימוש בכובע כאשר עושים שימוש בציוד אלחוטי או סלולרי או כאשר הקרינה באה מלמטה. השינוי בתחושות ובהרגשה שיעניק הלבוש הוא סובייקטיבי ומשתנה מאדם לאדם ותלוי במשתנים רבים. רוב הרגישים לקרינה ירגישו שיפור ברוב הזמן בעת השימוש בביגוד המיגון האישי, אבל לא כולם ולא בכל מצב. אם וכאשר הכובע גורם לתחושות שליליות יש להסירו ולנסות שוב לאחר שינוי תנאי הסביבה (מיקום וזמן).

מיגון לבוש הוא הצעד האחרון בהגנה מקרינה. מומלץ לרכוש מד קרינה ולבצע בדיקות קרינה, לפני רכישת ביגוד ומיגון קרינה. מד קרינה יעזור לכם ללמוד איך הקרינה מתנהגת במרחב, יעזור לכם למצוא את מקורות הקרינה, ואז לצמצם את החשיפה בכל דרך אחרת וכן יאפשר לכם לוודא כי המיגון עובד כמו שצפוי.

 לקריאה על מגבלות השימוש במוצרי המיגון האישי לחץ כאן...

לתאום פגישת התרשמות לחץ כאן ...