כובעים‏ > ‏

כובע עם בטנה מבד חוסם קרינהכובע ביסבול עם בטנה חוסמת קרינה מבד S240
שם המוצר
 כובע ביסבול עם בטנה חוסמת קרינה 
קוד מוצר:  BHC240
בד חוסםSHIELDON 240 
צבעכחול 
יחוד: בד חזק ועמיד
כביסה מומלצת40 מעלות  
מידהone size 
עד להיקף ראש של כ 62 ס"מ
מלאי: כן
מחיר100 ש"ח כולל מע"מ 
משלוח20 ש"ח לדואר רשום או 
הוסף 30 ש"ח לדואר שליחים 

אזל מהמלאי!

אזל מהמלאי!
תיאור המוצר

כובע זה הינו כובע ביסבול פשוט בצבע כחול (מבד מיקרופיבר סינטטי) אשר אליו תפורה בטנה מבד חוסם קרינה. הבד בו נעשה שימוש בבטנה הוא SHIELDON 240 והוא חזק מאוד ועמיד לאורך זמן. הכובע והבטנה יחסמו את רוב קרינת הרדיו המגיעה אל הכובע מלמעלה ומהצדדים, בעיקר מאנטנות סלולריות וציוד אלחוטי המותקן על תקרות ובגובה הקירות.

הכובעים מבדים חוסמי קרינה, מיועדים לרגישים לקרינה, או מי שחש את הקרינה והיא מפריעה לו. הכובעים יהיו יעילים במיוחד בסביבת אנטנות סלולריות, כאשר ציוד שידור אלחוטי מותקן על התקרה או בחלק העליון של הקירותכמו בכל הכובעים מבדים חוסמי קרינת הרדיו, אפקט החסימה יתקבל כאשר הקרינה באה מלמעלה ומהצדדים. לכן אין לעשות שימוש בכובע כאשר עושים שימוש בציוד אלחוטי או סלולרי או כאשר הקרינה באה מלמטה. אם וכאשר הכובע גורם לתחושות שליליות יש להסירו ולנסות שוב לאחר שינוי תנאי הסביבה (מיקום וזמן). 

מיגון לבוש הוא הצעד האחרון בהגנה מקרינה. מומלץ לרכוש מד קרינה ולבצע בדיקות קרינה, לפני רכישת ביגוד ומיגון קרינה. מד קרינה יעזור לכם ללמוד איך הקרינה מתנהגת במרחב, יעזור לכם למצוא את מקורות הקרינה, ואז לצמצם את החשיפה בכל דרך אחרת וכן יאפשר לכם לוודא כי המיגון עובד כמו שצפוי.

לתאום פגישת התרשמות לחץ כאן ...