כובעים‏ > ‏

כובע גרב מבד חוסם קרינת רדיוכובע גרב מבד חוסם קרינהשם המוצר כובע גרב מבד חוסם קרינה
קוד מוצר:  SCK200S
בד חוסםS200S 
צבעאפור בהיר
יחודגמיש, נעים, דו שכבתי
כביסה מומלצת40 מעלות  
מידהמתאים לראשים בהיקף 55-65
מלאי: קיים במלאי
מחיר: 120 ש"ח
הוסף בטנה לכובע לסל הקניות
120 ש"ח כולל מע"מ 
משלוח20 ש"ח בדואר רשום או 
הוסף 30 ש"ח למשלוח בדואר שליחים 

תיאור המוצר

יחוד כובע הגרב הוא בגמישותו, נוחות השימוש ובבד הדו שכבתי והנעים למגע. הבד בו נעשה שימוש הוא S200S והוא עמיד לאורך זמן וניתן לכבסו במכונה בחום של עד 40 מעלות. ניתן ללבוש את הכובע ברחוב, במשרד, בנסיעה וגם כאשר הולכים לישון. 

הכובעים מבדים חוסמי קרינה, מיועדים לרגישים לקרינה, או מי שחש את הקרינה והיא מפריעה לו. הכובעים יהיו יעילים במיוחד בסביבת אנטנות סלולריות, כאשר ציוד שידור אלחוטי מותקן על התקרה או בחלק העליון של הקירותכמו בכל הכובעים מבדים חוסמי קרינת הרדיו, אפקט החסימה יתקבל כאשר הקרינה באה מלמעלה ומהצדדים. לכן אין לעשות שימוש בכובע כאשר עושים שימוש בציוד אלחוטי או סלולרי או כאשר הקרינה באה מלמטה. השינוי בתחושות ובהרגשה שיעניק הלבוש הוא סובייקטיבי ומשתנה מאדם לאדם ותלוי במשתנים רבים. רוב הרגישים לקרינה ירגישו שיפור ברוב הזמן בעת השימוש בביגוד המיגון האישי, אבל לא כולם ולא בכל מצב. אם וכאשר הכובע  גורם לתחושות שליליות יש להסירו ולנסות שוב לאחר שינוי תנאי הסביבה (מיקום וזמן). 

מיגון לבוש הוא הצעד האחרון בהגנה מקרינה. מומלץ לרכוש מד קרינה ולבצע בדיקות קרינה, לפני רכישת ביגוד ומיגון קרינה. מד קרינה יעזור לכם ללמוד איך הקרינה מתנהגת במרחב, יעזור לכם למצוא את מקורות הקרינה, ואז לצמצם את החשיפה בכל דרך אחרת וכן יאפשר לכם לוודא כי המיגון עובד כמו שצפוי. 

לקריאה על מגבלות השימוש במוצרי המיגון האישי לחץ כאן...

לתאום פגישת התרשמות לחץ כאן ...