מוצרים מיוחדים לרגישים לקרינה אזהרה

בגדים, כיסויי גוף מבדים חוסמי קרינה, וציוד כללי לרגישים לקרינה,  מיועדים לרגישים לקרינה, או מי שחש את הקרינה והיא מפריעה לו. אין לעשות שימוש בלבוש ובחלק מהציוד כאשר עושים שימוש בציוד אלחוטי או סלולרי. אין להכניס לתוך הלבוש ציוד אלחוטי או סלולרי. השינוי בתחושות ובהרגשה שיעניק הלבוש הוא סובייקטיבי ומשתנה מאדם לאדם ותלוי במשתנים רבים. רוב הרגישים לקרינה ירגישו שיפור ברוב הזמן בעת השימוש בביגוד המיגון האישי, ובעת השימוש בציוד לרגישים לקרינה, אם יעשו זאת נכון, אבל לא כולם ולא בכל מצב. אם וכאשר הלבוש והציוד גורם לתחושות שליליות יש להסירו ולנסות שוב לאחר שינוי תנאי הסביבה (מיקום וזמן). 
אנחנו ממליצים לרכוש מד קרינה בתי ולהתחיל בתהליך של למידה, מדידה וצמצום חשיפה לפני שאתם מתחילים לרכוש מוצרי מיגון או ציוד לרגישים לקרינה.
לרכישת מד קרינה ביתי מומלץ שיאפשר לכם "לראות" את הקרינה, למדוד אותה, למצוא מקורות קרינה ויסיע בתהליך צמצום החשיפה לחצו כאן...
במקרה של שימוש מקצועי יש לרכוש כמות קטנה ולבצע בדיקות במעבדתכם.

אודות הציוד האישי לרגישים לקרינה

הציוד האישי לרגישים לקרינה שלנו, הביגוד והכובעים נועדו לאפשר לרגישים לקרינה לתפקד יותר זמן, יותר טוב , ועם פחות תסמינים. את רוב המוצרים פיתחתי לצורך האישי שלי (עמיר בורנשטיין). כך יוצא שאני למעשה משתמש ובודק את המוצרים הללו על עצמי. מסכי המחשב בבית שלי מכוסים ברדיד למסכים. כבלי הUSB, HDMI והרשת בחדר המחשב בשלי נמצאים בתוך שרוול מיוחד. נתב הרשת שלי מוכנס בתוך כיס מיגון לרכיבי רשת. אני משתמש בבגדי מיגון בכל פעם שאני יוצא לנסיעה או לפגישות באיזורים עם קרינה לא מבוקרת. יש לי כמה וכמה כובעים מבד חוסם קרינת רדיו ואני לובש אחד מהם בכל עת. לקוחות רבים שלנו רכשו את השמיכה\סק שינה ומשתמשים בו בהצלחה לשינה וגם לכיסוי גוף בעת נסיעות וטיסות.  
לעומת זאת שימוש בכילות הינו מורכב מאוד. חלק מהלקוחות דיווחו כי הם לא מרגישים טוב בתוך הכילות. חלק נשבעו שהכילה הצילה להם את החיים. השימוש בהן הוא מורכב ומצריך קודם כל לצמצם את הקרינה בבית בכל דרך אחרת. אין להכניס לכילה ציוד אלחוטי או חשמלי-אלקטרוני. יש לציין כי בכילות אין החזר כספי לאחר ההזמנה. בגלל זאת ובגלל המורכבות בשימוש בהן, אני ממליץ לרכוש אותם רק כאשר ניסיתם הכל ואין ברירה.